Automechanika Madrid 2017

İspanya – Portekiz Bayimiz LAUNCH IBERICA,

MOTORTEC AUTOMECHANIKA MADRID 2017 Fuarına Katıldı.

Elci ürünlerini tercih eden bir başka firma Launch Iberica, 2003 yılından beri aktif olarak katıldığı MOTORTEK AUTOMACHANIKA fuarına bu sene de katılımını gerçekleştirdi. 15-18 Mart 2017 tarihleri arasında İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenen fuarda bir çok otomotiv profesyoneli, toplam 7 salonda, 40 bin metrekare alan üzerinde, 650’den fazla firmayı ziyaret etti. Fuarda sergilenen ürün grupları; yedek parçalar, aksesuarlar, garaj ve atölye ekipmanları, sac ve boya, ses sistemleri, lastikler, petrol istasyonları ekipmanları oldu.

Launch Iberica bu fuarda 2 yeni tam otomatik klima bakım cihazı olan MRF-1500 ve 3000 cihazlarını ilk kez ziyaretçileri ile buluşturdu. En çok ilgi çeken ürünler arasında bulunan MRF-3000, Launch Iberica için geliştirdiğimiz sistem sayesinde diagnostic cihazı entegre olarak çalışmakta ve kullanıcılara büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Ayrıca yeni diagnostic cihazları ile “Motortec Yenilik Galerisi 2017” ödülüne layık görülen bayimizi kutluyor, Elci Ailesi olarak başarılarının devamını diliyoruz.

WhatsApp chat