ELCİ Elektronik Klima Automechanika İstanbul 2018 Katılımı

Automechanika İstanbul 2018 

5-8 Nisan 2018

Otomotiv endüstrisinin dünya çapında  3. büyük fuarı olan Automechanika İstanbul, 5-8 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

38 ülkeden 1352 katılımcı 13 salonda Parça ve Sistemler, Onarım ve Bakım, Yağ, Akü, Aksesuar, El Aletleri, Oto Yıkama konularında yeniliklerini sergiledi. Fuarı 120 ülkeden 45.979 sektör profesyoneli ziyaret etti.

ELCİ, Automechanika Istanbul fuarında yeni ürünleri olan EKM PRO, EKM MAX ve EKM ECO serilerini sergiledi. Oldukça yoğun ilgi alan yeni seri ilk satışları da bu fuarda gerçekleşti. Yeni seri, R134a gazının zamanla piyasadan kalkacak olması ve yerine R1234yf gazının kullanılmaya başlaması sebebiyle, hem kullanıcıların iki defa yatırım yapmasının önüne geçiyor, hem de her bütçeye uygun cihazlardan oluşuyor.

Sürekli Ar-ge çalışmaları ve yatırımları sayesinde Elci Elektronik kullanıcılara, kolay kullanılır, çevre dostu, ekonomik ve son teknoloji cihazlar sunmaktadır.

Bu önemli fuarda, bayilerimiz ve kullanıcılarımızla bir araya gelme şansını bulduğumuz için çok mutluyuz. Bizleri ziyaret eden herkese çok teşekkürler. Bir sonraki fuar katılımımız Almanya’da düzenlenecek olan AUTOMECHANIKA FRANKFURT olacaktır.

WhatsApp chat