Google Haritalar

Yeni Mahalle/Ankara

Pzt-Cts 08.30-18:00

Çalışma Saatleri

Pzt-Cts 08.30-18:00

Çalışma Saatleri

Google Haritalar

Yeni Mahalle/Ankara

Elci Automechanika Istanbul 2019 Fuarına Katıldı

4 – 7 Nisan 2019

Otomotiv endüstrisinin en önemli fuarlarından biri olan Automechanika Istanbul fuarı 4 – 7 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Toplam 1,397 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 48,737 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi.

Elci fuarda, her ihtiyaca göre tasarlanan, farklı kapasite ve özelliklere sahip EKM PRO, EKM MAX, EKM ECO, EKM PLUSOGD ve Ozon Jeneratörünü sergildi. Yeni geliştirilen dokunmatik ekranı ve Wi-Fi bağlantısı ile ücretsiz databank güncellemesine olanak sağlayan EKM MAX ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sayesinde Elci Elektronik kullanıcılara, kolay kullanılır, çevre dostu, ekonomik ve son teknoloji cihazlar sunmaktadır.

Bu önemli fuarda, bayilerimiz ve kullanıcılarımızla bir araya gelme şansını bulduğumuz için çok mutluyuz. Bizleri ziyaret eden herkese çok teşekkürler.

Bir sonraki fuar katılımımız Almanya’da 8 – 12 Eylül 2020’de düzenlenecek olan AUTOMECHANIKA FRANKFURT 2020 olacaktır.