Google Haritalar

Yeni Mahalle/Ankara

Pzt-Cts 08.30-18:00

Çalışma Saatleri

Pzt-Cts 08.30-18:00

Çalışma Saatleri

Google Haritalar

Yeni Mahalle/Ankara

Hakkımızda

Video Thumbnail
ELCİ ELEKTRONİK

Hakkımızda

Türkiye’nin lider klima bakım cihazları üreticisi ELCİ Elektronik Klima Sanayi Ticaret Limited Şirketi faaliyetlerine 2003 yılında Ankara’da başlamıştır.

Kurulduğu günden beri sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, Türk Standartları’na uygun, Batılı örnekleriyle eşdeğer kalitede üretim yapan firmamız, dünya çapında geçerliliği olan ISO 9001:2015 ve Avrupa Birliği standartları gereği olan CE kalite ve güvence belgelerine sahiptir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyan Elci, yaptığı ar-ge çalışmalarıyla sürekli gelişen, kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyatla müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan ve ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine uygun bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

İlk Türk malı tam otomatik klima gaz dolum cihazını 2003 yılında üreten Elci, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden deneyimli kadrosu ve aralıksız devam eden ar-ge çalışmalarıyla 2013 yılında yine Türkiye’de bir ilke imza atarak Bluetooth teknolojisi ile tabletten kumanda edilen EKM 3000 modelini geliştirmiştir. 2023 yılı itibariyle tüm cihazlarımız yazılım ve veri bankası güncellemelerini Wi-Fi bağlantısı sayesinde uzaktan güncelleyerek, kullanıcıya satış sonrasında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Elci, sadece otomotiv sektörü için sistemler geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda buzdolabı ve derin dondurucu gaz şarj ve servis makineleri için de çözümler sunan lider bir üreticidir.

İklimlendirme ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri İçin Yenilikçi Çözümler

Hakkımızda

Misyonumuz

Otomotiv sektöründe, en gelişmiş teknolojiyi kullanarak kullanıcı ve çevre dostu cihazlar üretmek.Türkiye pazarındaki liderliği sürdürüp, dünya pazarındaki payını ve bilinilirliğini arttırmak.